В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3371

Незаконно строителство

Начало
08.05.2024
ID:
3371

Незаконно строителство

Място/адрес: Ул.Искра 10, 4269 Избеглии, България

Описание: Незаконно строителство бетон,тухли,колони, без документи и разрешително за строеж на стаи, и без отстояние от съседните огради на имота. на ул.синчец


Статус: В процес