В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3370

Опасни стълби

Начало
08.05.2024
ID:
3370

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: Асеновград, накрая на ул. Бачковска

Описание: Сезирам общината за опасни стълби с подкопана дупка под тях от проливните дъждове и вероятност от срутване при следващия проливен дъжд. Стълбите са накрая на бачковския път/ последните/ от дясно на излизане, по пътя за Асеновата крепост, до последните къщи, има доста голяма дупка подкопана под тях и голяма цепнатина. По стълбите минават доста хора и деца, отивайки към метоха, а някои и живеем там и ежедневно минаваме по тях, дори и по няколко пъти на ден, моля да се провери съоръжението и да се вземат мерки, за да не се случат инциденти, прилагам и снимков материал, Благодаря!


Статус: В процес