В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3369

Липсващ знак стоп на ключово кръстовище, повреден от вандали.

Начало
08.05.2024
ID:
3369

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Екатерина Тьокова

Място/адрес: Съединение 52

Описание: През нощта на 07.05.2024 е бил повреден знак стоп на ключовото кръстовище на Съединение 52 и железния мост! Знакът е паднал на пешеходната пътека и е невъзможно да бъде видят от водачите на автомобили. Тези, които не са от града създават предпоставка за ПТП, понеже не знаят, че там има знак СТОП, вече възникнаха няколко опасни ситуации. Имам видео на предполагаемите извършители (за съжаление не дава много информация). Моля обърнете внимание на този знак, опасно е!


Статус: В процес