В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3368

Ремонт

Начало
08.05.2024
ID:
3368

Друго

Подаден от: Ваня Христева

Място/адрес: ул. "Христо Ботев "

Описание: Здравейте! Покривът на автобусната спирка до училище "Отец Паисий" е цялия в дупки от градушката преди 2 -3 г. Ние работещите от квартала, няма как да се скрием при дъжд, чакайки превоз. Моля, поправете го!


Статус: В процес