В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3365

Лампа

Начало
07.05.2024
ID:
3365

Неработещо улично осветление

Подаден от: Нина Димитрова

Място/адрес: Асеновград ул.Йордан Хаджигеоргиев номер 3

Описание: Лампата светка и изгасва потоянно на всеки две три минути


Статус: В процес