В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3364

Неработещо копче на светофар

Начало
07.05.2024
ID:
3364

Неработещ светофар

Място/адрес: Асеновград

Описание: Копчето на светофара на ул"6-ти януари"не работи!Моля,обърнете внимание,там пресичат много деца!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител