В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3360

Неработещо осветително тяло

Начало
07.05.2024
ID:
3360

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Център, ул. „Цар Освободител“ 34, 4230 Асеновград, България

Описание: Осветителното тяло не работи от няколко месеца. Всички осветителни тела по улицата са в короните на дърветата и не осветяват неравните тротоари.


Статус: В процес