В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №336

Шум от некачествено монтирана решетка на уличното платно

Начало
31.07.2020
ID:
336

Друго

Подаден от: Иван

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 113, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Преди няколко месеца бе монтирана решетка напречно на улица "Рожен" по цялата и ширина на кръстовището с ул. "цар Иван Асен II". Ипълнението е некачествено, решетката е нагъната и изметната. При всяко преминаване на автомобил се чува отчетливо тракане в радиус от поне 150 метра.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.10.202015:54
    Здравейте! Информираме Ви, че проблемът е отстранен.
  • 18.08.202016:53
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че ще бъде извършена проверка на място от служители от Дирекция ИП и УТ и представители на фирмата изпълнител. След извършване на проверката ще бъдат предприети действия по отремонтиране на решетката.
  • 31.07.202011:37
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали