В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3358

Счупен и бутнат пътен знак (вандализъм)

Начало
07.05.2024
ID:
3358

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Екатерина Тьокова

Място/адрес: Съединение 52

Описание: Здравейте! На Съединение 52 тази нощ (07.05) около 01:00 часа група младежи нарушаваха спокойствието с много силни викове и блъскане по и около железния мост и бензиностанция Петрол. Бях събудена от тях и видях повреденият знак, който съм почти сигурна, че е повреден от тях. Прикачвам снимка. Също така снимах момчетата на видеозапис и при нужда ще ви предам и него.


Статус: В процес