В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3355

Паркиране

Начало
06.05.2024
ID:
3355

Предложение

Подаден от: Костадин Атанасов

Място/адрес: Бул. България 5

Описание: Предлагам да се изработят диагонални "джобове" за паркиране. Така гражданите паркиращи на мястото няма да са в нарушение.


Статус: В процес