В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3354

Обрасъл тротоар на ул Иван Вазов

Начало
06.05.2024
ID:
3354

Отпадъци/почистване

Подаден от: Николай Михайлов

Място/адрес: Ул Иван Вазов

Описание: Тротоарът по улица Иван Вазов в района на Завод Асенова Крепост е силно обрасъл с трева и трудно се минава по него. Моля да организирате почистването.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител