В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3353

Обрасъл тротоар

Начало
06.05.2024
ID:
3353

Отпадъци/почистване

Подаден от: Петко Иванов

Място/адрес: Иван Вазов

Описание: На улица "Иван Вазов" в района около завод Асенова крепост, тротоара е доста обрасъл и затруднява предвижването по него! Моля ако може да бъде почистен!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител