В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3351

По отношение сигнал 3236

Начало
03.05.2024
ID:
3351

Опасни висящи кабели

Място/адрес: Изток, ж.к. Изток 10В, 4230 Асеновград, България

Описание: Моля, да се вземат необходимите мерки по отношение на висящия кабел. Мина повече от месец. Благодарим!


Статус: В процес