В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3348

Неработещ светофар

Начало
02.05.2024
ID:
3348

Неработещ светофар

Подаден от: Костадин Атанасов

Място/адрес: Център, ул. „6-ти януари“ 14, 4230 Асеновград, България

Описание: Не работи бутона на пешеходния светофар от страната на четните номера. Така на практика светофара е безполезен.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител