В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3347

Замърсяване на околната среда!

Начало
29.04.2024
ID:
3347

Отпадъци/почистване

Подаден от: Йоана Ташева

Място/адрес: Център, ул. „Искра“ 21, 4230 Асеновград, България

Описание: Желая да подам сигнал във връзка с опазване на околната среда.Първо искам да благодаря на хората от сметосъбиране за пореден път за добре свършената работа.Всеки път работниците старателно събират отпадъците от кошовете и разбирам,че не е тяхно задължение да почистват тези по улицата извън тях.Вчера-28.04.24г.бяха изхвърлени извън кошовете битови отпадъци-мебели,бидони от г-жа,живуща на ул.,,Лозенград”16.Моля да се извърши проверка и нарушителят да бъде санкциониран.Пореден път,в който г-жата изхвърля стари вещи.Вместо да осигури транспорт и изхвърли нещата на посочените места,трупането на боклуци продължава и се нарушава спазването за чистота!Хората,които искаме да ни е чист кварталът и улиците,не сме длъжни да търпим безхаберието на тези,за които не е проблем да мърсят ежедневно!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 09.05.202414:11
    Здравейте, уведомяваме Ви, че отпадъците изхвърлени до контейнера за битови отпадъци, разположени на ул. „Искра“ са почистени от живущите на ул. „Лозенград“ № 16. Същите са предупредени да не изхвърлят едрогабаритни отпадъци до съдовете за битови отпадъци. При повторно констатиране на нарушение ще им бъде съставен акт за установяване на административно нарушение.
  • 30.04.202414:59
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали