В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3345

Подобряване на площадка

Начало
28.04.2024
ID:
3345

Предложение

Място/адрес: Асеновград детска площадка до Пещенска банка

Описание: Моля сложете поне още една пейка до пясъчника за деца под дървото всички други са на слънце и не е подходящо за сядане там в горещите дни !!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.05.202410:14
    Здравейте, във връзка с Ваш сигнал, постъпил на 28.04.2024г. на електронния портал за сигнали на община Асеновград, Ви уведомяваме, че при доставка на нови пейки ще предвидим да поставим допълнителни пейки около детската площадка до НЧ „Родолюбие“.
  • 29.04.202401:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали