В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №334

Положението става нетърпимо!!!

Начало
31.07.2020
ID:
334

Друго

Подаден от: Екатерина Боярова

Място/адрес: Ул. Христо Ботев

Описание: С най-добри чувства искам да поканя г-н Кмета да прекара един ден с нас на ул. Христо Ботев (до Конската чешма) и заедно да се насладим на непрестанния шум от тракащата решетка, която създава аналогия за живот на ЖП гарата. Господа, моля, вземете адекватно решение на проблема, защото заварките, които се правят, издържат едва няколко дни. Не се търпи вече!!!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител