В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3335

Разрушена настилка на пътя

Начало
24.04.2024
ID:
3335

Опасна улична дупка

Подаден от: Йоана Ташева

Място/адрес: ул. Пере Тошев 6

Описание: Пътят по улиците ,,Цар Александър II " и ,,Пере Тошев" е изцяло съсипан от множество дълбоки дупки. Една от дупките е точно на завоя между двете улици. За да преминат, автомобилите са принудени да навлизат в насрещното движение, което създава опасност за движението по пътя! Реновация на настилката на пътя не е правена, дупките стоят от години и така продължават да се увеличават. Моля екип от общината да вземе мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.07.202413:02
    Уважаема г-жо Ташева, за ремонт на настилките по цитираните от Вас участъци е необходимо да се предвиди проект и изграждане. Обектът ще бъде предложен за включване в капиталовата програма на община Асеновград за 2025 г.
  • 24.04.202410:54
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали