В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №3331

Паркиран автомобил

Начало
23.04.2024
ID:
3331

Друго

Място/адрес: Ул Велико Търново 26

Описание: Здравейте. Този автомобил стои паркиран на ул.велико Търново 26 от края на месец август 2023г. Не се кара,не се мърда изобщо. Собствениците не са от тук. Трева е поникнала пред колата,зад колата и под нея. Не се знае открадната ли е,изоставена ли е. Моля да се направи нужната проверка и колата да бъде премахната от тук.


Статус: В процес