В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №3328

Запушване на шахта

Начало
23.04.2024
ID:
3328

Отпадъци/почистване

Подаден от: Бай Борис

Място/адрес: Ул.Сини връх 15

Описание: Изсипан пясък на пътя от два месеца който при дъжд пълни отводнителната шахта.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 09.05.202410:21
    Здравейте, уведомяваме Ви, че шахтата на ул. „Сини връх“ № 15 ще бъде почистена през м. Май. Лицето, поставило пясъка и строителните материали ще бъде предупреден да премахне същите от общинския тротоар.
  • 24.04.202400:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали