В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3327

Липсва Сметосъбиране

Начало
22.04.2024
ID:
3327

Отпадъци/почистване

Подаден от: Костадин Атанасов

Място/адрес: Гоце Делчев 17 - 21

Описание: Преливащи контейнери и отпадъци около тях. Колоните около контейнера са от повече от месец!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 09.05.202410:22
    Здравейте, във връзка с Ваш сигнал, постъпил на 22.04.2024г. на електронния портал за сигнали на Община Асеновград, Ви уведомяваме, че контейнера за разделно събиране на отпадъци от опаковки е обслужен от обслужващата фирма и отпадъците около същия са почистени.
  • 23.04.202408:11
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали