В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3326

Разпилян боклук

Начало
21.04.2024
ID:
3326

Отпадъци/почистване

Подаден от: Алекс Бевски

Място/адрес: Ул. Княз Александър Батенберг 78

Описание: Преди една седмица подадох сигнал, бяха взети мерки за почистване, и два дена по късно отново разпиляни боклуци. Явно само почистване не е достатъчно. Ако контейнерите имаха капак може би поне вятъра нямаше да раздухва боклуци... Явно е също така че общината не може да се справи с циганите които са основният проблем.


Статус: В процес