В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3325

Счупена пейка

Начало
21.04.2024
ID:
3325

Опасна детска площадка

Подаден от: Атанаска Бекярова

Място/адрес: Тутракан 12

Описание: Детска площадка на ул Тутракан 12 има счупена пейка от една седмица. Моля да изпратите някой да я премахне. Дъските са хубави и могат да ползват за подмяна на съществуващите пейки в площадката.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител