В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3323

Незаконно сметище

Начало
21.04.2024
ID:
3323

Друго

Подаден от: Николета Кривчева

Място/адрес: Гр.Асеновград ул.Градешница 32б

Описание: Здравейте отново пиша по повод на незаконното сметище в индустриална зона север между техно монтаж и прелеза.Искам да ви уведомя че за мен това не е почистване просто боклуците са изринати на вътре в нивите за да не пречат на пътя.Прилагам снимков материал.Моля уведомете почистващата фирма да си свършат работата както трябва. С уважение Николета Кривчева!


Статус: В процес