В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №332

Съдове за битови отпадъци

Начало
30.07.2020
ID:
332

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Княгиня Евдокия“ 25, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Кофите за боклук са със счупени колела, но до момента не са подменени с нови. Всяка сутрин работниците от сметопочистващата фирма ги влачат по асфалта, като предизвикват ужасен шум.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител