В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3318

ФИЗКУЛТУРЕН САЛОН ОУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"

Начало
19.04.2024
ID:
3318

Друго

Подаден от: Вергин Мустафова

Място/адрес: КВ. ДОЛНИ ВОДЕН

Описание: Здравейте! Учениците в ОУ "Панайот Волов" години наред, поколения наред са лишени от занимания във физкултурен салон. Първоначално нямаше изграден такъв. Сега е построен, но все още не функционира. Чета за СОУ "Св. Княз Борис I" и обновения физкултурен салон, чета за КИТИ и се радвам, че има напредък в сферата на спорта за децата ни. Ще е чудесно да се помисли и за децата на кв. Долни Воден и по-точно за учениците в ОУ "Панайот Волов", да се изчистят недостатъците и най-сетне да се открие физкултурния салон. Благодаря Ви


Статус: В процес