В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3317

Замърсена улица от подрязване на клони.

Начало
19.04.2024
ID:
3317

Отпадъци/почистване

Подаден от: Димитър Запрянов

Място/адрес: Асеновград ул Здравец

Описание: След окастрянето на дървета на посочената улица от ЕВН Асеновград, улицата е оставена непочистена.Моля за вашето съдействие.Две седмици преди кастренето улицата беше почистена след зимния сезон от листа и клонки.В най-окаено състояние е пред номер 4.


Статус: В процес