В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3316

опасни дипки

Начало
18.04.2024
ID:
3316

Опасна улична дупка

Подаден от: Онур

Място/адрес: кв. Долни Воден, ул. „Ангел Кънчев“ 10, 4250 Асеновград, България

Описание: Здравейте пиша Ви относно получените дупки които разрастват всеки ден и отново аз ще съм ощетен с достъп до гаража си в улица Ангел Кънчев, пътя беше ремонтиран скоро, но некачествено вижда се че и новия асфалт е изцяло в напукан, моля за адекватно въздействие


Статус: В процес