В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3315

Забрана за пушене на открито

Начало
18.04.2024
ID:
3315

Предложение

Подаден от: Марио

Място/адрес: Център, ул. „Александър Стамболийски“ 2А, 4230 Асеновград, България

Описание: Добро утро Пиша за възможността да се направи общински регламент до съвета, да се забрани пушенето в обществените паркове и може би дори в автобусните спирки, това вече се прави от някои европейски градове, за да не се замърсява и да се опита да насърчи да не се пуши в някои райони. А за тези, които не го спазват, административни санкции. Благодарим ви


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.04.202401:47
    Здравейте, такава забрана може да стане факт по решение и чрез нормативни актове на държавните органи и, ако такова решение се вземе от централната власт, община Асеновград ще се съобрази и съответно ще го изпълни.
  • 19.04.202408:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали