В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3313

Кърлежи

Начало
17.04.2024
ID:
3313

Друго

Подаден от: Весела Бояджиева

Място/адрес: Център, ул. „Речна“ 25, 4230 Асеновград, България

Описание: След обработването на тревните площи срещу кърлежи в града, хванати 3 кърлежа. При положение, че уж е пръскано, града е пламнал, а по парковете е пълно с деца, които играят в тревата и домашни любимци. Моля, да се обърне внимание дали е коректно обработването срещу кърлежи в града.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.05.202409:40
    Уважаема госпожо Бояджиева, във връзка с Ваш сигнал, постъпил на 17.04.2024г. на електронния портал за сигнали на община Асеновград, се извърши проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда“, Ви уведомяваме, че зелените площи в града бяха обработени срещу кърлежи през месец март. Ще бъде извършено повторно третиране на тревните площи срещу кърлежи през месец май.
  • 18.04.202411:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали