В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3310

Компрометирани шахти

Начало
17.04.2024
ID:
3310

Друго

Подаден от: Весела Бояджиева

Място/адрес: Асеновград / Asenovgrad

Описание: До културния дом от страната на реката неотдавна поставените шахти по цялата ширина на пътя са компрометира и и създават условия за пускане на гумите и повреда на джантите на преминаващите от там автомобили.


Статус: В процес