В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №331

Ненормален всеки ден хвърля килограни с жито през терасата си

Начало
30.07.2020
ID:
331

Отпадъци/почистване

Подаден от: Димитър Пейков

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 31А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Моля за разглеждане от компетентни органи на този особенен случай. От години дейстително изглеждащ и наистина ненормален мъж всеки ден от терасата на четвъртия си етаж хвърля килограми жито за да храни градските гълъби. Като кауза е добре, но това негово еднолично действие създава трайни и опасни неудобства за живужите около него. Сами се досещате, че целия блок, тераси и пътна тротоарна настилка е със фекалии. Това създава предпоставки за зарази и натрупване на мръсотия, която е налице.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител