В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3308

Отново масите на тротоара

Начало
17.04.2024
ID:
3308

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: димитър нанков

Място/адрес: кв. Свети Георги, ул. Цар Иван Асен II 4, 4230 Асеновград, България

Описание: Преди месец направихте проверка и въпросната дюнарджийница Анди Фудс. След вашата проверка си махна масите. Две седмици по късно масите се върнаха, Един грпзен цилиндър вързан за парапета и той също се върна. На весичкото отгоре на парапета са си инсталирали плот. Велико инженерно твърдение. На пода са сложили два палета без никаква сигнализация. Вечер не се виждат. Това е опасно съоръжение и някои може да се пребие,. Надявам се да вземите мерки и тези простотии да се разкарта от тротоара .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 30.05.202416:41
    Здравейте! Информираме Ви, че служители от община Асеновград извършиха проверка на място, при което се констатира наличието на разположен плот върху парапет и липса на маси и буре на тротоара, като същият е свободен за преминаване. Дадено е предписание на управителя на фирмата плотът да се премахне.
  • 18.04.202411:49
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали