В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3304

Осветление

Начало
16.04.2024
ID:
3304

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул.Осогово

Описание: Здравейте! Уведомяваме ви че нямаме улична светлина от почти 2 седмици.Моля да се направи проверка.Благодарим ви.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител