В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3303

Неработещо улично осветление

Начало
15.04.2024
ID:
3303

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Кв. Долни Воден ул. Родина 4

Описание: Уличното осветление на ул. Родина 4 не работи вече над месец, след подаване на сигнал до кмета на кварталн Долни Воден.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител