В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3300

Блъсната улична лампа тип фенер

Начало
15.04.2024
ID:
3300

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: Гоце Делчев 49 вход А и вход Б

Описание: На 13.04.24г. автомобил марка Опел, модел Астра, цвят тъмно зелено, с регистрационен номер РВ3039СР блъска уличен осветителен стълб тип фенер в 09.42 часа. След сблъсъка структурата на фенера бива компрометирана и в момента се клати при лек допир, в следствие на сблъсъка осветителния плафон пада върху колата, той самият е в цялост. Моля да се обърне внимание на структурата на фенера! Той може да падне всеки момент и да удари минувач или кола! Обърнете внимание на безопасността на гражданите!


Статус: В процес