В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №330

Изключително мръсен град

Начало
27.07.2020
ID:
330

Отпадъци/почистване

Подаден от: Катя Ушева

Място/адрес: Асеновград

Описание: Здравейте !Има ли възможност община Асеновград да назначи хора, които да глобяват за всеки изхвърлен боклук извън определеното и обособено място за това ?Може ли община Асеновград да активира всички училища , спортни клубове- децата и жители към чести мероприятия за почистване на града ? За съжаление, нашия град Асеновград е един от най-занемарените и с грозни паркове и градинки , целият град и реката е засипан с боклуци!Боклуци ,които са изхвърлени от живущите на този град .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 17.08.202010:07
    Уважаема г-жо Ушева, уведомяваме Ви, че има назначени служители към община Асеновград и дейност „Инспекторат, паркинги и гаражи“, които са оправомощени да съставят глоби и актове за установени нарушения. Служителите извършват периодични проверки и при констатиране се съставят актове за установяване на административни нарушения.
  • 28.07.202008:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали