В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3299

Градски транспорт

Начало
15.04.2024
ID:
3299

Предложение

Място/адрес: Черни връх 8, Асеновград

Описание: Предлагам, в най -скоро време, общината да постави на всички спирки ,на градския транспорт ,график на автобусите по линия 4,2 и 1 Не може един ден в 13,50 да има 4 ,друг ден в 14,10,това не е нормално,излизаш от работа като мислиш ,че има в 13,50,защото предния ден е било така, но се оказва ,че не е... Ако не ще предприема други мерки...и ще дам гласност..по всички възможни медии


Статус: В процес