В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3297

Възобновяване на парк

Начало
14.04.2024
ID:
3297

Опасна детска площадка

Подаден от: Лиляна Василева

Място/адрес: Спортист 1

Описание: Моля да бъде възобновена детската площадка опасна е за децата . Пързалката , люлката, везната , въртилешката , и още пейки за родителите. Моля да бъде окосена тревата също така и зоната за скейбордистите е цялата в дупки у опасна за децата .


Статус: В процес