В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3294

Моля за реиновация

Начало
13.04.2024
ID:
3294

Опасна детска площадка

Подаден от: Васил Георгиев Господинов

Място/адрес: Улица Спортист 1

Описание: Детската площадка е в упаднало състояние, повечето съоръжения са негодни за ползване, моля за реиновация!!!


Статус: В процес