В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3292

Възобновяване на парк

Начало
13.04.2024
ID:
3292

Опасна детска площадка

Подаден от: Весела Желязкова

Място/адрес: Спортист 1

Описание: Площадката е ужасно занемарена . От сутрин до вечер има хора и много деца , особено вечер има по 20 деца няма къде да играят освен да тичат защотото люлката е за по големи деца счупена , въртележката е изпочупена и при въртене отказва и издава ужасни звуци , пързалката изобщо е няма ... и е много опасна за децата , везната е счупена няма седалка и жлезата и стърчат . Всичко е тревясало никой не коси .. рампата е с огромни дупки който са много опасни , дървения борд е счупен , пейки няма за родителите достатъчно. Молим да бъде възобновена.


Статус: В процес