В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3290

Проблем с уличното осветление

Начало
12.04.2024
ID:
3290

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Център, ул. „Асен Карастоянов“ 4, 4230 Асеновград, България

Описание: Здравейте!От 3 седмици уличното осветление в началото на ул.Асен Карастоянов не работи.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител