В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №329

Трещене, рев, форсиране и прекалено шумните ауспуси на ул.6ти Януари

Начало
27.07.2020
ID:
329

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Катя Ушева

Място/адрес: 6 ти Януари 28 вх А ет. 4

Описание: От кръговото на бул . България и ул 6ти Януари до края на града посока Бачково , по всяко време на денонощието мотористите нарочно форсират машините си и използват ул. 6ти Януари за скоростна отсечка като се чува ужасен рев .Нарушават обществения ред ,има високи нива на уличен шум , нарушават спокойствието на живущите .Няма контрол за скоростта на КАТ а контрола за децибелите на РЗИ Асеновград тотално липсва .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител