В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3289

Опасна детска площадка

Начало
12.04.2024
ID:
3289

Опасна детска площадка

Подаден от: Иванка Господинова

Място/адрес: Улица Спортист 1

Описание: Опасни съоръжения, не могат да се използват безопасно от децата, има неокосени площи


Статус: В процес