В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3288

Възобновяване на детска площадка

Начало
12.04.2024
ID:
3288

Опасна детска площадка

Подаден от: Иванка Господинова

Място/адрес: Улица Спортист 1

Описание: Площадката е доста стара и опасна за децата, всяко едно съоръжение е счупено и не може да се използва безопасно, няма люлка за по-малките деца, има и неокосени площи


Статус: В процес