В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3286

Липсват контейнери и течаща вода в новите гробища

Начало
12.04.2024
ID:
3286

Отпадъци/почистване

Подаден от: Светлана Семерджиева

Място/адрес: Нови гробища

Описание: Защо в Новите гробища няма течаща вода ( при наличие на достатъчно чешми, сътворени доброволно от граждани) и няма контейнери за изхвърляне на отпадъци? От нас се изисква да поддържаме гроба на роднините си, но дори при добро желание от моя страна, не мога да го направя, защото липсват условия за това. Как се очаква всички да изхвърлят боклука си в един контейнер в близост до входа на гробищния парк, имайки предвид размерите на парка и броя на гробовете в него? Същото важи и за водата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.07.202422:49
    Уважаема г-жо Семерджиева, извършена е проверка по Вашия сигнал. Има достатъчно контейнери за изхвърляне на отпадъци. Течаща вода в чешмите има. Към момента на подаване на сигнала Ви, вероятно е било слабо налягането на водоподаването, поради големия брой чешми и голямото потребление.
  • 12.04.202414:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали