В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3282

ОПАСНА ДЕТСКА НАСТИЛКА

Начало
10.04.2024
ID:
3282

Опасна детска площадка

Подаден от: Жаклина Планич

Място/адрес: Ул. Речна, зад Пожарната

Описание: Пускам сигнал за поредна опасна детска площадка. Става въпрос за настилката която се намира на детската площадка зад Пожарната. Настилката е повдигната от дъждовете и пясъка и децата се спъват в нея. Моля да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяването на настилката, за да може децата да играя безопасно и без ние родителите да се притесняваме дали някое ще падне и ще си счупи главата. Моля отговарящите за детските площадки да бъдат по отговорни и да обходят и обезопасят детските площадки в града. Това вече трябваше да сте го направили! С Уважение!


Статус: В процес