В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3279

ЗАПУШЕНА ЧЕШМА

Начало
10.04.2024
ID:
3279

Теч на вода

Подаден от: Александър Николов

Място/адрес: Махала Чинара. ул Захари Зограф и ул Крива

Описание: Моля да бъде поправена чешмата на махала Чинара понеже е запушена от доста години. Трябва да се отпушат тръбите.Има нужда от подмяна и на крана вътре в чешмата. За 2ри път алармирам за дадения случай нека работата се свърши както трябва. Благодаря за което.


Статус: В процес