В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3278

Нарушена пътна настилка

Начало
10.04.2024
ID:
3278

Опасна улична дупка

Подаден от: Димитър Каров

Място/адрес: Гр. Асеновград ул. Свети Георги

Описание: Нарушена пътна настилка по цялата дължина на улица Свети Георги в квартал Свети Георги ( Джордж махала) и една ужасно опасна шахта вече два пъти правят ремонт и пак е в ужасно опасно състояние моля да бъдат взети мерки по сигнала ми !!!


Статус: В процес