В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3277

Улично осветление

Начало
09.04.2024
ID:
3277

Опасна улична дупка

Място/адрес: С.Долнослав ул. Изгрев -четвърти осветителни стълб

Описание: Здравейте! Вече 4 месеца уличния стълб четвърти по ред от долната страна на главния път на ул. Изгрев в с.Долнослав, не свети и никой не взима под внимание , на улицата живеят доста възрастни хора и през почивните дни има доста малки деца , не е приятно да няма осветление. Моля да бъдат взети мерки . Благодаря . Да не говорим, че уличната настилка е компрометирана но.... жалко


Статус: В процес